12 yorum: “Resident Evil 6: The Final Chapter (2017) – Bitmeyeydi İyiydi

 1. Filmin genel özeti ?? waouww denecek kadar iyi değil?ohohoho denecek kadar kötü değil? idare eder ?

 2. Bitmesi bence iyi oldu güzel filmler uzadıkca senaryo saçmalamaya başlıyor 😀 Yada defalarca super man gibi yada batman gibi bir çok kez tekrar tekrar çekiliyor konu değiştirip 🙂 Güzel olsun kısa seri olsun 🙂 Her zaman iyidir.

 3. konu kısır döngüye girmişti bence, zombilerden kaç, merkeze git, orayı patlat, kötü adamları döv. sonra yine zombilerden kaç. paylaşım için teşekkürler.

 4. her Resident Evil bölümünün kendine göre güzelliği vardı. final bölümü olması kötü aslında bunun dizisi yapılmalı The Walking Dead gibi çok tutardı.

 5. En sevdiğin aksiyon gerilim filminden biriydi resident evil serinin bitmesi kötü oldu

 6. Zirvede bırakmak her zaman iyidir. Gerçekten her serisi ayrı bir güzel. Paylaşım için sağol hocam.

 7. Bence bu seri devam etmeli. Çünkü zombi temali film serileri arasında bir kült oluşturabilecek potansiyele sahip. Ne yazık ki bu film, izleyiciler için seriyi hüzünlü bir şekilde bitirecek gibi görünüyor…

 8. bu seri filmlerin derdi de başka 😀 seriler yapılırken herkes 3ten sonra bitsin bitsin der bitince de aaa bitti 🙂 şaka maka bitmeyeydi iyidi

 9. Daha da uzatılacak konu kalmamıştı zaten bitmesi iyi oldu. Çocukluğumdan beri resident evil oynunu oynarım filmi pek hoşuma gitmedi fakat bütün serileri milla jovovich’in hatırına izledim:)

 10. Bitmesi iyi oldu gerçekten 🙂 Artık bazı şeyler tekrar etmeye başlamıştı, diziye döndü. Bence süpriz yapıp final chapter 2 yi çıkarabilirler.

 11. Resident evil en sevdiğim macera dolu film serisi ve son filminde biraz kopukluklar olsa da yine harika.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir