10 yorum: “AVENGERS: INFINITY WAR 2. Fragman İncelemesi – Çöp Savaşı

 1. BCT ne güzel sövmüşsün öyle. İçinde neler birikmiş. Sana hak vermemek mümkün değil. Git gide iyice saçmaladılar.

 2. Abi sonunda konu deposundan güzel bir inceleme. Herkes fragmanda ne olduğunu anlatıyor incelemelerde. Siz aslında ne kadar boş olduğunu anlatmışsınız. Haklısnız. Elinize sağlık. (kalp)

 3. Abi sen olmasan ne yapacaz ya 😀 😀 gül gül öldüm 😀 😀 eline sağlık

 4. Dediğin gibi çöp bir film olacak. Daha fragmanlardan belli. Marvel hangi işi düzgün yapmış ki bunu düzgün yapsın. İncelemende ise çok güldüm ve hak verdim. Ellerine emeğine sağlık.

 5. Ben ilk izlediğimde fragmanı çok sevmiştim ama gerçekten çok haklısınız. Düşündükçe ne kadar boş olduğu ortaya çıkıyor.

 6. bct doğru dedin be ne biçim fragman o ne çok karakter var izlenmez para etmez bu ney öyle

 7. Çizgi Roman filmleri olmuyor işte anlamıyorlar. Bütün filmleri birleştirince bir halt edeceklerini sanıyorlar.

 8. sizi tanımıyorum ama gelip sarılasım geldi. bütün youtube kanalları övüyor. överkende sizin gibi eleştirseler yine olur. sadece konusunu anlatıyorlar ve teoriler. beğenseler bile eleştirmeleri lazım. siz çok eleştirmizsiniz. elinize emeğinize sağlık. çöp kamyonuda ayrı güzel 😀

 9. Barış sen oturup konuşmaya başladığında insanı anasından babasından soğutursun yemin ediyorum 😀 hayretler içerisinde okudum incelemeyi lakin filmler konusunda pek bilgili olmadığım için pek bir yorumda bulunamayacağım. Emeğine sağlık 😀

  1. Teşekkür ederim. Kimseyi annesinden babasından soğutma gibi bir amacım tok. Merak etme?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir