6 yorum: “DEADPOOL 2 // Film İncelemesi

 1. İlk filminin yakınındam bile geçemedi. İlk filmde orta bir filmdi. Yani bu vasattı.

 2. Uyumak için güzel bir filmdi. Sevgilim olsaydı omuzunda uyurdum. BCT ne düşünüyor acaba. Duy beni!!!!!

 3. Düşüncelerimi söyleyeyim. Öncelikle hero işleri canımı sıktığından artık kendi adıma çok bulaşmayı düşünmüyorum. Az çok yapımlar hakkında düşüncelerimi biliyorsunuz.
  Film neden ilk filmin yanından geçemedi? İlk film fazlasıyla boşluklara sahipken, neden onu tamamlayamadı ve git gide daha da geriye gitti? Benim derdim bununla.
  Normalde bu tür filmlerde evrenlerin kuralları vardır ve onu kendi kuralları dahilinde eleştirirsin, yorumlarsın. Kendi kurallarını kendileri yazıyor ve ciddiye alıyorsa, o kurallara göre hareket etmek zorundadırlar. Bunu yapmadıkları zaman çelişkilerle dolu bir film ortaya çıkar. Deadpool da biz ne gördük? Bizim kendi kurallarımız var ama biz bile onlarla dalga geçiyoruz ve ciddiye almıyoruz. Bunu gördük. Doğal olarak ilk filmi eleştirebilmemizle beraber, film kendini ciddiye almayan bir film olduğundan mütevellit çok kızamadık. Adam kendi filmini ciddiye almamış, biz mi ciddiye alacağız? Peki 2. filmde ne gördük?
  Korktuğum başıma geldi. Film kendini ciddie aldı. Haydaa aga bu Deadpool! Film çocuk kurtarma operasyonu, sevgi bağları ve romantik drama ile yönleniyor. Bir saniye! Deadpool filmi dimi bu? Dram filmi izleyecek olsam gider gerçekten bu işi yapan yapımlar izlerim ama ne yazıkki troll bir filmde bu derece ciddiyet görmek beni üzdü.
  Şimdi Deadpool u kendini ciddiye almış bir vaziyette görüyoruz. O zaman bende seni ciddiye almaya başlarım. Kusura bakma.
  Her dram sahnesinde, bu gerçek değildir, şimdi bir troll patlatacaklar diye bekledim ama ne yazıkki ya birşey göremedim yada çok az gördüm yada gördüğüm şey o yoğun drama göre yetersizdi.
  Kendinize çok iyi bakın biricik gözümün çiçeği Konu Deposu takipçileri… Bende artık böyle şeyler hakkında yorum beklemeyin. Son olarak Hamster’ı kırmak istemedim. Seviliyorsunuz!

 4. Filmde ben eğlendim mi? İlk film kadar değil ama daha iyi olabilirdi. O kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir