15 yorum: “Emrah Kabba-Neyse//Kitap İncelemesi

 1. İnstagramda anca gittiği kulüplerin resimlerini ve içtiği viskiyi, birayı atan yazar olmaya çalışmış, kendini beğenmiş egoist bunu yazan adam. Twitterda ise bilmiş bilmiş tavırları çok fazla. Kendinden öte kimse bilmezmiş gibi davranıyor amk ergeni. Yaşı ileri olabilir ama hala ergen. 15 yaşındaki çocuklar yada yaşı ilerlese dahi zeka yaşı 15te sabitlenmiş insanlar buna hayran oluyor. Vay amk. O kadar kitap, film, oyun falan varken bu mu çıktı. Yorumumu onaylamasanızda olur.

  1. Bu çıktı beyefendi, size inceleme beğendiremediğimiz için çok üzgünüm lakin hangi kitabı okuyup incelemesini yazacağıma siz değil ben karar veririm. Sizin beğenilerinize göre inceleme yazacak halimiz yok. Hayranlıktan, sevgiden zeka yaşı ölçebilme yeteneğinize de hayran kaldım fakat ettiğiniz küfürlerden yola çıkarak sizin de yüksek bir zeka yaşınız olmadığını üzülerek belirtmek durumundayım. Eğer düzgün bir üslup kullanarak eleştirinizi belirtmiş olsaydınız yorumunuzu onaylayıp geçerdim ama bu yaptığınız ukalalık ve saygısızlığa tahammül edemedim. Bundan sonra benim incelemelerime yorum yaparken ya ne yazdığınıza dikkat edin, ya da okumadan geçin lütfen.

   1. Vay vay. Bu kadar içerleyeceğini düşünmezdim. 😀 süpersin. çok sorry 😀

 2. kitap ve yazar: ÇÖP
  inceleme: eline sağlık
  (çöp olan bir şeye çöp demeyide sizden alıştım 😀 )

 3. Birşeyler bildiğini sanan popi çocuk kitabı. Tviterın enes baturu gibi düşünün. Ama incelemede emek var sonuçta eline sağlık.

  1. Enes Batur’la kıyaslamanın doğru olmadığını düşünüyorum ben şahsen. Yine de teşekkürler 🙂

 4. Teşekkürler Sinemcim. Bana hitap etmeyen ama sevenini saracak güzel bir kitaba benziyor. Yinede fırsatım olursa okuyacağım. Okuduktan sonra bu gönderiye tekrar döner düşüncelerimi yazarım.

 5. Yazarı araştırim dedim. Biraz itici birine benziyor ama ön yargılı olmak istemiyorum. Kitabıda incelemenden merak etmedim değil. Eline koluna emeğine yüreğine sağlık.

 6. Sinemime kimse laf edemez ulan. Ne güzel inceleme yazmış. Eline sağlık. HamsterHakkı fazla kaşınma kardeşim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir