9 yorum: “Bir Kadının Yaşamından 24 Saat

 1. Ellerine sağlık. Güzel bir inceleme olmuş. Merak etmedim değil. Ama oyun incelemesinde daha başarılısın.

  1. Teşekkür ederim, beğenmenize sevindim ^^ Kitap kısa olduğu için o uzun oyun incelemesinin yanında birazcık sönük kalmış olabilir. Kitaptaki her şeyi anlatırım kaygısıyla da yazıyı uzatmak istemedim açıkçası, kısa ve öz olsun dedim 😀

 2. Sadece Satranç kitabını okumuş ve diğer tüm kitaplarını okuma isteğiyle yanıp tutuşan, bir yandan da buna fırsat bulamayan biri olarak söylemeliyim ki tek kitapla bile betimlemeleri ve karakterlerin ruh halini sadece cümlelerle bize çok güzel yansıttığını düşündüğüm bu yazarın diğer kitaplarının -okumamış olsam bile- kötü olmadığına eminim. Üstelik hem ucuz, hem de çerez niyetine herhangi bir mekanda oturup bitirilebilecek kitaplar.
  Ellerine sağlık, gayet güzel bir inceleme olmuş 🙂

  1. Çok teşekkür ederim, katılıyorum :> Adam resmen cümleleri dans ettiriyor. En kısa zamanda diğer kitaplarını da okumak istiyorum.

  2. Çok teşekkür ederim, katılıyorum :> Adam resmen cümleleri dans ettiriyor; öyle bir ahenk, öyle bir sanat. En kısa zamanda diğer kitaplarını da okumak istiyorum.

 3. Kadınlar, bizim için önemlidir. Hep öyle kalacaktır. Bu kadar güzel bir konu içeren kitaba değindiğiniz için teşekkür ederim.

  1. Bir gün tüm insanlığın sizinle aynı düşünceleri paylaşmasını umuyorum. Bu güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim.

 4. Sayfa sayısı azmış, sevdim. Az önce de internette pdf ini buldum. Hemen şimdi bilgisayarımdan okuyacağım. Merak ettim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir