Güncel Değerlendirme #01 DC – Zack Snyder, Justice League, Wonder Woman

2

Director Zack Snyder attends the "Man Of Steel" world premiere at Alice Tully Hall on Monday, June 10, 2013 in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Selamlar sevgiler

Bu KD Güncel Değerlendirme kuşağımızı oluşturmamın nedeni siteye içerik girecek pek vaktimizin olmayışı. Bari güncel olaylardan sohbet edelim.

Zack Snyder: Üzücü Haber

Bilindiği üzere Justice League yönetmeni Zack Snyder’ın kızı Mart ayında intahar etti. Snyder sadece filme 2 hafta ara verip çekimlerine devam etti ama artık buna dayanamayacağını anlayıp filmin yönetmenliğin çekilde. Burdan Snyder ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Yönetmenliği ise Joss Whedon devraldı. Ama filmde pekte değişiklik olmayacak, merak etmeyin. Zack Snyder filmin tamamına yakınını çekti zaten. Bir kaç post prodüksiyonda yer alacak sadece Whedon. Ama ilerde DC film evrenini Joss Whedon’a emanet ederlerse yandığımızın resmi. Kendisi Avengers filmlerinde ne kadar dandik bir yönetmen olduğunu ispatlamıştı. Umarım böyle bir şey olmaz.

Wonder Woman’a Az Kaldı

WW filmine az kaldı ve merak içerisinde beklemekteyiz. Basın gösterimlerinde izleyenlerden ve film eleştirmenlerinden gayet olumlu yorumlar gelmeye başladı. En iyi DC filmi falan diyenler var. Bakalım bir de biz izleyelim görelim.

Sinema evreninde ilk kez göreceğimiz kadın süper kahraman olan Wonder Woman devrimsel bir nitelik taşımaktadır.

Bu kadar, görüşmek üzere…

2 yorum “Güncel Değerlendirme #01 DC – Zack Snyder, Justice League, Wonder Woman

  1. ne desem çokta bilemedim açıkçası ama haberler ilgimi çekti ve okudum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir