Güncel Değerlendirme #03 Black Panther, Supernatural, E3, Witcher

2

Black Panther İlk Fragmanı Düştü

MCU’ya dahil olan Black Panther’in origin filminin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı izledik baktık. Oldukça çöp gibi. Karanlık olan bir karakteri cıvıklaştırmaları filmi ön yargılı izlememe sebep olacak. İlk olarak karakteri iç savaşta tam bir kral olarak gördük ama anlaşılan bu öyle kalmayacakmış. Marvel bu filmide maf etmenin formülünü yine bulmuş durumda.

Her ne kadar kötü bir fragman olsa da ve muhtemelen kötü bir film görecek olsakta Wakanda’da hakkında birşeyler görmek ve öğrenmek keyif vericiydi. Bilindiği üzere Black Panther Wakanda’nın kralı.

Supernatural 13. Sezonun Başlangıç Tarihi Duyuruldu

Supernatural 13. Sezonun, 12 Ekim’de başlayacağı duyuruldu ama yeter be. Fantastik olayları yoğunlukta işleyen, ilgi çekici olarak başlayan bu dizi son zamanlarda git gide kendini tekrar etmeye başladı.

Dizinin yapımcıları ve CW final yapmamakta çok kararlılar gibi. CW artık bütün çöp yapıları yayınlamasıyla ün saldı zaten. DC dizileri zaten çöp, bari eskilerden bu kaldı final yapmayalım diyorlar galiba.

Abicim buda çöp oldu. Finalini yap artık. Supernatural eskisi gibi güzel yeni, ilginç şeyler görebileceğimiz bir dizi değil. Sürekli kendini tekrar eden bir dizi oldu. 13. Sezonun final olması dileği ile…

E3 Konferansı

Microsoft’un bu seneki E3 Konferansı düzenlendi ve konferansta yepyeni XBOX ONE X oyun konsolu tanıtıldı. Galiba konsol isimlerini ilkokullu çocuklara seçtiriyorlar. Baya yeni özelliği ve ekstra işlemci desteği olan bu konsol için, gelmiş geçmiş en iyi oyun konsolu deniliyor. Ama biz daha demiyoruz çünkü denemedik. İsmini de adam akıllı koysalardı iyiydi. Ama yine de iyi bari XBOX ONE THE LAST X falan koymadılar.

Konsolun 12 gb DDR5 rami, 1 TB hdd’i, 4K desteği, 2,3 GHZ işlemcisi var. XBOX konsol konusunda PS’yi solladı geçti gibi. Bakalım neler olacak.

Witcher Yapımcıları Hacklendi

Witcher oyunun yapımcılarının oyun proje dosyalarını hacker biri haclemiş. Peki bu akılsız neyi hacklediğini biliyormuymuş? Hayır! Gitmiş çok eskiden yapımcıların devam bile etmediği oyun dosyalarını hacklemiş, üstüne üstlük şantaj yapmış. Şu kadar para verin yoksa bu dosyaları internete yüklerim diye. Yapımcılar buna pabuç bırakmışlar mı? Hayır! Onlar zaten devam etmeye çok eski projeler yayınla demişler.

Hackleyen elemanda bir oyun yapımcısıymış ve yeni oyununu piyasaya sürebilmek için böyle bir şantaj yaptığı sonradan ortaya çıkıyor. Adamın parası yok, o da ne yapsın yani.

Bu güncel değerlendirmemizde bu kadar. Kendinize iyi bakın.

2 yorum “Güncel Değerlendirme #03 Black Panther, Supernatural, E3, Witcher

  1. Black Panther filmi hiç iç açıcı olmadı. Supernatural ı yıllardır takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir