Güncel Değerlendirme #05 The Flash, Shazam, Henry Cavill

3

The Flash Solo Filminin Yönetmenleri Mütamadiyen Sonunda Kesinleşti

Yönetmen arayışı kan davasına dönen The Flash solo filminin yönetmenleri nihayet, umarım, mütamadiyen kesinleşti. Yönetmen koltuğuna John Francis Daley ve Jonathan Goldstein oturacaktar. Kim bunlar? Bunlar, Spider Man Homecoming’i yapan abilerimiz. Yani The Flash’ten umudu kesebiliriz. Ama gözünüzü sevim artık yönetmen değiştirmeyin. Dünya meselesine döndü. Gelen giden yönetmen kaçıyor. İş git gide sarpa sardı. Ya filmi hiç yapmayın, yapacaksanız da kötü bir şey olsa bile razıyız. Yeter ki artık yönetmen değişmesin.

Shazam’ın Kostümünü Gördük

Abi yeni kostüm görünmüş, vayyyy gördünmücelerdenmisiniz? O zaman yanlış yere geldiniz diyemeyecem. Yinede herkesin gönlü olsun, bakalım yeni kostüme.

Çok yorumluk bir kostümü yok aslında. Çizgi romanı alıp direk koymuşlar. Çizgi roman dünyasına bağlı kadalacak bir yapım olacak anlaşılan. Bizimde görmek istediğimiz bu zaten. Çizgi roman uyarlamasından ziyade çizgi roman filmi düşüncesi bana daha cazip gelen bir teklif.

Henry Cavill DCEU ile Olan Anlaşmasını Uzatmak İstiyormuş

Olması gereken ve isteyeceğimiz bu zaten. Gelmiş geçmiş en iyi Superman zaten adam. DCEU’da kopukluklar olsa bile Superman fail olmayan noktalardan. Adam gerçek çizgi roman Superman’ini budur diye gösterdi bize. Gitse DCEU’nun battığı asıl o zaman resmileşirdi.

3 yorum “Güncel Değerlendirme #05 The Flash, Shazam, Henry Cavill

  1. BCT’den 3 tane ardı ardına yazı. Şaşırtıyorsun üstad. Ellerine sağlık.

  2. Abi superman bırakmasın zaten. Tutunduğumuz bir dalımız o kaldı. Ben affleck zaten bırakıyor. Ona üzülüyoruz. Bari superman kalsın

  3. Shazamın oyunusunu beğendim ama kostümünü ok sevemedim, yinede güzel film olacağına dair ümitliyim. Flashi ise iptal etsinler artık iyice boka sardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir