6 yorum: “Justice League // Kavga var dediler geldik // Film İncelemesi

 1. Sevgili saygılı, gözümün çiçeee biricik ve tek, egzantirik yazar BCT
  Öncelikli olarak güzel yazı olmuş uzun zaman ara vermene ve beklemeye değmiş açıkçası. Ayrıca zaman içerisinde yazım tarzının baya evrildiğini ve geliştiğini bu yazıyla beraber idrak ettim. Tebrik ederim.

  Yazıyla ilgili birkaç düşüncemi madde madde paylaşmak isterim
  1. Wonder woman ın BvS deki çıkışı hakkatten saçmaydı benim gönlümü o zaman kazanmadı. Ancak kendisini araştırmamıza ve tanımamıza vesile olduğu için BvS çöp bir film de olsa ufak bir teşekkürü hakediyor
  2. Kıvamında popo sahnesi iyidir. Ancak mevzu tivork e dönüyorsa mide bulandırıyor açıkçası. Ancak sanırım senin bu izlenimine Wonder Woman ın gard alma tarzının da etkisi olabilir. Filmi izleyince yeniden değerlendiririz.
  3. Cyborg un babasını sevmem. İyi bir Cyborg tiplemesi hatırlamıyorum hiç açıkçası
  4. Özellik olarak BvS de de olduğu gibi süpermen Batmandan çok daha üstün özelliklere sahip ve bikaçkere Batmani öldürmemek için kendisini zor tuttu. En son Batman doğru zaman mekan ve ekipman koşullarının hepsini biraraya getirip Superman a karşı belirli bir denklik sağladı. Anlık dövüşte Supermen herturlu batman i yer

  Şimdilik bunlar geldi aklıma sonrası filmi izledikten sonra sevgili canımdan çok sevdiğim yazarım BCT 😛 😀

  1. Sevgili, sayın, arbitratik, çok değerli şahsiyat ibolix
   Bu güzel yorumun ve düşüncelerin için teşekkür ediyorum. İfa-yı şükranlarımı, medar-ı ibret hayretlerimi ve zemzeme-i hamd vesilelerimi; sevgiyle, saygıyla, arz-ı tazimlerimi, dellal-ı muhterem bir şekilde iletiyorum.
   Filmi sende izledikten sonra, birlikte oturup konuşmayı hevesle bekliyorum.

 2. Hayır Superman ve Batman’in bu filmde işi ne?! Süper kahraman mı kalmadı? Madem bu karakterler kullanılıyor, bari birbiri ile tutarlı olsun arka arkaya gelen filmler. Daha yeni birkaç yıl içinde kavga etmedi mi ölümüne bu iki karakter?

 3. Ya iyi ki benden önce gidip sen yazmışsın, seninkinden daha iyi bir iş çıkaramazdım. Henüz filmi izlemedim ama Cyborg ne arıyor ki orada hakikaten. Manasız manasız işler. Bir de o zoom olayı artık süperkahramana falan bakmıyor onun için ne yazık ki karakterin kadın olması yetiyor ki bu dediğin gibi üzücü bir şey. After credits kısmında bilgi vermen de iyi olmuş direk kapatırdım ben 😀 Güzel inceleme, helal süper devam.

  1. Ne demek. Eminim sende iyi bir iş çıkartırdın izleseydin. İzlemediysen izle yinede.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir