Karınca Adam ve Eşek Arısı // Fragman İncelemeleri

5

Merhaba sevgili Konu Deposu takipçileri. Bugün gelecek olan yeni MCU yapımı, Ant-Man and The Wasp filminin yayınlanan iki fragmanını da inceleyeceğiz. Öncelikle böyle bir filme gerek var mı? Bunu soruyorum kendime, bence yoktu. İlk film bana göre kötüydü. Yeni karakter tanıtacağız diye gereksiz film çekmeye gerek yok. Yayınlanan fragmanlar da karakterimizin (Ant-Man) Civil War sonrası nasıl bir hayat sürdürdüğünü görüyoruz ve kendisini ilk filmde de gördüğümüz Wasp karakteri önemli bir role sahip oluyor. Bir takım kuruyorlar, Karınca Adam olur da Eşek Arısı olmaz mı? Tabi ki de olur.

Filmde kuantum alemini göreceğiz. Bu evren kendi içinde sonsuz zamana sahip ve belki de Infinity War’da ölen karakterler kuantum alemi sayesinde geri gelecek, kim bilir? Zaten yeni gelecek Avangers 4 filminde Ant-Man büyük bir rol üstlenecekmiş, bu da bir bakıma doğruluyor tezi. Peki sadece kuantum alemini görmek ve Infinity War’da ölen karakterleri mantıklı bir şekilde geri döndürmek adına böyle bir film şart mıydı? Bence hayır. Umarım çok haksız çıkarım da film standartların üzerine çıkar (sanmıyorum).

Genel olarak film bence çok sıkıcı bir günde sinemaya gidip vaktimizi geçirmek adına güzel bir yapım olacak. Film çıktığında incelemesi Konu Deposu’nda yayınlanacak, esen kalın….

Filmin çıkış tarihini de gidin kendiniz araştırın. Bizene 😀

5 yorum “Karınca Adam ve Eşek Arısı // Fragman İncelemeleri

  1. Fragman eğlenceliydi ama çok eğlenceliydi. Çocuk işi gibiydi. Çizgi romanlardan sevdiğim karakter yinede

  2. BCT artık elini marveldan çekmiş gibi. Adamı ne kadar sinir ettilerse 😀 Her yazı bir sinir patlamalarıydı 😀
    Eline sağlık. Seninde yedirişini sevdim. Ben bu filme gitmem zaten. AIW saçmalığından sonra hayatta gitmem.

  3. Gerçekten bilim boyutu yüksek bir seri yapsalardı çok güzel olurdu ama yerine bilim boyutunu es geçip başka şeyleri çekmişler

  4. Bütün filmlerde batırmayı seviyorlar galiba. İlk güzel bir evren olacağını sanmıştım ama nerdeeee. Dceu ya kötü diyoruz ama bundan çok daha iyidir. Jl iw dan çok daha güzel bir filmdi. Kim ne derse desin. Anca eşek arısı çeksin bu ezikler.
    Eline sağlık Ahmetuyr. Sana 100de 100 katılıyorum. Az bile söylemişsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir