Uzun zaman sonra merhabalar arkadaşlar! Bugün gerek yazarlarımız, gerek de sizler için özel bir gün çünkü Konu Deposu 2 yaşında! BCT istedi, “yaz bakalım 2.yıl yazısı” dedi. “Şeref duyarım” diyerekten sizlerle 2 yılda neler yaptığımızı paylaşmak isterim. Başlarda BCT’nin kurup tek başına idare ettirmeye çalıştığı bu sitenin bünyesine sonradan dahil olduk ve ekibimiz şuanki halini aldı. Sitede yazmaya başladığımız günden beri tek kaygımız sizlere bir şeyler paylaşmak, normalde de yapıyor olduğumuz her ne varsa yine yapıp, bu sefer de görüşlerimizi size sunmak oldu. Çok da iyi oldu. Hem ekip içinde, hem de sizlerle çok güzel dostluklar kurduk. İsterseniz bu duygusal yazımıza neler yaptığımızı iyice inceledikten sonra devam edelim.

Film İncelemeleri
Bu kategoriyi hiçbir zaman atlamayıp her şekilde yazılarımızda yer vermeye çalıştık. Ben pek katkı yapamamış olsam da, diğer yazarlarımız tarafından çok güzel incelemeler paylaşıldı. Gerek güncel, gerekse seneler öncesinin filmleriyle ilgili incelemelerimizi bu kategoride bulabilirsiniz.

Dizi İncelemeleri
Bu kategorimizde de film incelemeleri gibi güncel ve eski dizilerin incelemelerine yer verdik. Ama sadece bununla sınırlı kalmadık. Kimi dizilerin fragmanlarına, final bölümlerine de ayrı ayrı yer vermeye çalıştık.

Anime İncelemeleri
Durgun bir kategoride sıra. Ama BCT sağ olsun, sık olmasa da sizleri ve bu kategorimizi boynu bükük bırakmayıp incelemeler paylaşmaya gayret göstermiş. Bir teşekkürü çok görmezsiniz ona umarım.

Çizgi Roman İncelemeleri
Anime incelemelerine durgun demiştim ama sanırım en durgun kategorilerimizden biri de burası. 2 yıl boyunca çok özen göstermemişiz kabul. Ama yazar arkadaşlarım yine de üstünde durup paylaşımlarda bulunmuşlar, onların da hakkını vermek gerek. Ben onların bu kategorinin elinden tutup daha iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Emeklerine sağlık diyelim.

Müzik İncelemeleri
Yine BCT’nin ayakta tutmaya çalışıp, bence gayet de başarılı olduğu bir kategori. Eğer “ergen müziği yeaaa” demeyecekseniz -ki BCT bunu demek yerine “çöp” der- sizlere Türkçe Rap ile ilgili incelemeler yazabilirim. İsterseniz tabii.

Oyun İncelemeleri
Kuruluşumuzdan bu yana sizleri oyun incelemelerinden mahrum bırakmayıp farklı türlerde oyunların incelemelerini paylaştık. Devam edeceğiz.

Kitap İncelemeleri
Veeee en sevdiğim kategori! Elimizden geldiğince çeşitli kitapların incelemelerini yaptık. Yeni-eski, adı duyulmuş ve hiç bilinmedik kitapları anlattığımız bu kategorinin ben ve diğer yazarlarımız tarafından çok daha iyi yerlere geleceğinden emin olabilirsiniz.

Kültür
Burada kafa açan, zaman zaman düşündüren yazılarımızı paylaştık. Hem bizim için bir iç dökme, hem de sizler için sorgulatıcı ve bilgi edinici nitelikte bir kategori oldu. Yazarken çok keyif aldık ve sizlerin de okurken keyif aldığınızı umuyoruz.

İşte böyle. 2 yılımızı bu şekilde özetlemeye çalıştım. Şimdi sıra teşekkür faslında. Bu siteyi kurup bizleri bünyesine aldığı ve hem sizlere hem de biz yazarlara her yönden katkı sağlayıp patronluk taslamak yerine her zaman yardımcı olmaya çalıştığı için sevgili dostum BCT‘ye, hayatıma girdiği için hiçbir zaman pişman olmadığım ve çok sevdiğim arkadaşım Nura‘ya, zaman zaman kafa açan konularıyla bizi kitleyen ve siteye çok fazla katkıda bulunan F.F‘e, aramıza sonradan katılıp güzel incelemeleriyle ve samimiyetiyle kendini sevdiren esoli‘ye, film kategorimize fazlaca artıda bulunan Ahmetuyr‘a ve son olarak yine aramıza sonradan katılıp arı gibi çalışan yetenekli kardeşim OSK‘ya teşekkür ederim. Sizler olmasaydınız şuan bulunduğumuz noktada olmamız pek mümkün olmazdı. KonuDeposu güzelse şayet, siz arkadaşlarım sayesinde. İyi ki varsınız.

Ve son olarak da sitemizi ziyaret edip incelemelerimizi takip eden, gerek eleştirilerde bulunup gerekse desteklerini esirgemeyen sizlere teşekkür ediyorum. Ellerinizi omzumuzdan hiç indirmeyin.

KonuDeposu ile beraber nice güzel yıllara!

13 yorum “Konu Deposu 2 Yaşında!

 1. Vay vay. Ne ara 2 yaşında oldu. Kadrosunda değişiklikler olsada bct csinemaky ff ben keşfettiğimden beri değişmedi sadece. Oldukça agresif ama bilgili, kültürlü yazarlara sahip. Açık sözlülüklerine hiç bir zaman sansür uygulamamaları dikkatimi çekti. Nice yaşlara.

 2. Hayırlı olsunnnn. Nice güzel yaşlara. Bu devirde okuyan insan çok kalmadı ama sizi keyifle okuyabiliyorum.

 3. csinem o kadar oldu mu yaa. daha dün gibi BCT ye bakıp sonunda herşeyi öven bilgisiz birini buldum diye sevinmiştim. Sonra bu sitedeki herkesin böyle olduğunu gördüm. Kimi youtube kanalları var, hepsini söylüyorum, birşey inceleyecekleri zaman övüp övüp anlatıp duruyorlar. Kitlesinden korkuyorlar. Belki sayılı çok bilinen bir site değil ama benim aradığım site. Nice yıllara, nice yaşlara.

 4. Umarım 2. Senede çok daha keyifli, dopdolu bir yıl geçiririz. Yazar kadromuzun çoğuyla yüzyüze tanışmamış olsak da, mükemmel dostluklar kurduk. Daha geniş bir kadroyla 2. Yılımızda çok daha aktif olabileceğimiz bir yıl geçirmek dileğiyle…

 5. Her ne kadar patron patron diye bir susmasanız da sonunda patronluk taslamadığımı söylemen oldukça hoşuma gitti. 🙂 İyi ki açmışım siteyi dedim gerçekten şuan. Resmi ilişkilerden çok arkadaş, dost oluşumuz bizim ekimizi ayıran en önemli unsurdur. Birinize bir yanlışım olduysa, kırdıysam, üzdüysem affedin.
  Ellerine sağlık. Oldukça güzel 2. yıl yazısı olmuş. Hepinizi çok seviyorum. Gözlerinizden öpüyorum.
  Takipçilerimizin gözlerinden ayrı öpüyorum.
  2. yıl önceki ilk açtığım hali hatırlıyordum ve artık yalnız olmadığımı görmek beni çok mutlu ediyor.
  Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletirim.
  Nice senelere…

 6. Brom kutlu olsun brom. Sizi seviyoruz brom. Brom daha inceleme brom. Eyvallah brom… 😀

 7. İncelemesini okuyup ardından filmi önerdiyseniz izlediğim, kitabı önerdiyseniz okuduğum tek sitesiniz. Kolay kolay birşey övülmüyor. Genelde çoğu çöp. İlk başta bune hiçbirşey sevmiyorlar mı dedim, ardından okudukça eleştirdiğiniz noktalarda size hak vermeye başladım. Büyüdükçede en başta birsürü kitlenin nefretini kazanabilirsiniz. Herkesin sevdiği şey aslında sevilesi değil derseniz tepki çekersiniz ama bununla yılmayın. Tespitleriniz doğru ve yerinde. Bilgili insanlarsınız. Dgko

 8. Birlikte hem çalışıp uğraşıp, hem de eğlendiğimiz bir ekibimiz var. Gerek KonuDeposu konusunda gerek başka konularda birbirimize ne zaman danışsak kocaman yardımlarla karşılaşıyoruz. BCT’nin bana abiliğini, csinemaky’nin muhteşem dostluğunu, ve tüm ekibin inanılmaz eğlencesi ve hoşgörüsünü inanın hiç bir yerde bulamam. Ve sizlere de her şey için teşekkürler KonuDeposu okuyucuları. Umarım 20 yıl sonra da buralarda oluruz 🙂

 9. Ekibe yaklaşık bir buçuk aydır üyeyim. İlk geldiğim günde bile hiç kendimi yabancı hissetmedim abilerim ablalarım bana çok iyi davrandılar. Bu ekibi bu siteyi çok seviyorum. Nice Yıllara

 10. Henüz birkaç aylık çaylak olsamda önümüzde güzel ve dimdik günler var.. Genelde kahve sigara ve karamsar hallerde yazdım ve çoğuda sohbet havasında olmuş yazılar çokta iyi olmuş sohbet etmişiz gibi. Uzun zamandır derdimi tasamı siteye yansıtmayayım diye yazmıyordum artık ikinci yol motivesiyle gümbür gümbür geliyoruz görebiliyorum ? herkese ayrı teşekkür etmek istemem çok uzun oldu bu neyse patronundan patroniçelerine beni bu siteyle tanıştırana tüm ekibe vee çok kıymetli okuyuculara çok gönülden teşekkürler ??

 11. En başta gıcık oluğum sonradan oldukça sevip olduğum site.. Nice senelere

 12. Bu ekibe sonradan dahil oldum iyi ki de olmuşum. Sizler gibi arkadaşlar tanıdığım için çok şanslıyım 2.yılımız kutlu olsun, nice yıllara…?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir