15 yorum: “Passengers 2016 Kaçkınlar – Spoilerlı/Spoilersız İnceleme

 1. Bende kendi sitemde bu film hakkında inceleme yaptım ve bana göre duygusal bir film olmuş bilim kurgudan ziyade. Uyandırma sahnesi halen aklımda.

 2. son zamanlarda yakın çevremden passengersi tkaip eden çok bende izliyeyim en iyisi

 3. Henüz izlemedim ama ilk fırsatta izleyeceğim:) Bende yazıyı yarıda bırakanlardanım 🙂

 4. filmin konusu dikkatimi çekti. teknolojik filmlerden genelde hoşlanırım. bu filmi de yakın izlemeyi planlıyorum. izleme listeme ekledim.

 5. Benim yorumum filmden biraz uzak olacak ama; ya ne bileyim bu kadın bana hep soğuk geliyor. Normalde oynadığı filmleri izlemek içimden gelmiyor. X-man filminde zor bela ısındım bu kadına ama her görüşümde yine bi irkiliyorum. Hayırdır inş 🙂

 6. Vallahi en merak ettiğim filmlerin başında geliyor şuanda, fragmanın’da seyirciyi tutmayı başarmış harika bir film olduğunu düşünüyorum.

 7. Çalışmalarınızı fazlasıyla başarılı buluyorum. Başarınızın devamını temenni eder iyi çalışmalar dilerim.

 8. Dün akşam izledim bu filmi yok böyle birşey gerçekten yapması gereken şey doğrumuydu 1 yıl yanlız kaldıkdan sonra birinin hayatını çalmak? ve birini kapsülden uyandırmak? filmin sonunda ormana çevirmişler geminin içini gayet güzel bir filmdi konusu oyunculuk hatta gülümseten yanları da oldu 🙂

 9. güzelsin, hayallerin var, kader sana bir adamı verir, ömrün onunla biter… uzayda da böyle, dünyada da….

 10. Sinemada izleme fırsatım oldu ama açıkçası sonunu çok fazla beğenmedim. Daha farklı bitirebilirlerdi ama genel olarak güzel film.

 11. Benimde beklentilerimi tam olarak karşılamayan ama yinede kötünün iyisi bir film. Boş zamanları değerlendirmek adına izlenebilir.

 12. Valla bunu izleme fırsatım oldukça izlemeye çalışıyorum.Gerçekten süper ilerliyor.

 13. Kanki sen filmi komple anlatmışsın spoileri mi kalmış Ama çok iyi filmdi.

 14. Bence çok konuşulduğu kadar iyi bir film değil. Her yerde reklamı döndü. Bütün eleştirmenlerin ağzından eksik olmadı fakat sadece şişirilmiş bir balon bence.

 15. Passenger muhakkak izlenmesi gereken filmler arasında. Kesinlikle.Bir arkadaşımın önerisi üzerine izlemiştim. İçerisinde zeka, mantık, bilim kurgu ve en sevdiğim aşk var. O adamın gözlerine bakınca aşık olmamak zaten zor 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir