Venom // Fragman incelemesi

3

Merhaba sevgili Konu Deposu takipçileri… Bugün Venom filminden yeni fragman geldi. Hem ilk hemde yeni fragmanı inceleyeceğiz, e hadi başlayalım o zaman;

İlk fragman teaser olduğu için pek bir şey görememiştik aslında ama yeni fragman bize bir çok şeyi gösterdi. Sony baba sağ olsun. Öncelikle filmin baş rolü Tom Hardy, kendisi benim en sevdiğim aktördür ve benim bu filme yükselmemin tek sebebi. Açıkçası film rezalet olsa bile (umarım olmaz) Tom Hardy için katlanacağım. Bildiğiniz üzere Spiderman’in film hakları Sony Picture’da fakat Marvel ile anlaşan Sony, Spiderman’i ortak kullanıyor. Bunu sebebi rezalet olan Spiderman filmleri, neyse konumuz bu değil. Eddie Brock namı değer Venom aslında bir gazetecidir. Uzaydan gelen bir varlık olan Symbiot, Eddie’nin vücuduna yapışır. Symbiot yaşamak içim bir bedene ihtiyaç duyar ve bulaştığı kişiye insan üstü yetenekler verir. Venom çizgi romanlarda aslında kötü bir karakterdir fakat filmde kendinisini anti kahraman olarak izleyeceğiz.

Film Lethal protector ve Planet of the Symbiotes hikayelerinden uyarlanacak, bu ne demek? Yani filmde Venom dışında birden fazla symbiot olacak. Bunlardan en bilineni ve filmde muhtemelen göreceğimiz, Venom’un çocuğu olan Carnage. Carnage, Venom’a göre daha zalim ve daha kötü bir Symbiot’tur. Bakalım Venom Carnage kapışması nasıl olacak?

Fragman da Carlton Drake adında bir şahısın başında bulunduğu bir şirket bulunmakta. Bu şirket uzayda bulunan ve büyük ihtimalle kaza ile dünyaya gelen symbiotları ele geçiriyor. Zaten fragmanda birden fazla symbiot olduğunu görüyoruz. Bu şirket symbiotları masum insanlar üzerinde deniyor ve çoğu insan bu deneylerde ölüyor. Bunu göz ardı edemeyen Eddie Brock şirketin sırlarını çözmek için içeri sızıyor ve o esnada Venom Symbiot’u onu ele geçiriyor. Eddie ile Venom bir anlaşma yapıyor; Eddie bu şirketin yaptıklarına son vermek için Venom’un vücudun da yaşamasına izin veriyor.

Film genel olarak bu senaryo üzerine kurulmuş. Büyük ihtimalle şirket Venom’u durdurmak için karşısına Carnage Symbiot’unu salacak. Umarım Sony yine rezalet bir filme daha imza atmaz. Film çıktığı zaman incelemesi burada olacak, takipte kalın…

3 yorum “Venom // Fragman incelemesi

  1. Film çok tırt olacak. Fragman güzel durmuyor. Eckü buçku yaratık yapmak nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir