9 yorum: “Çin Malı Anime: Mo Dao Zu Shi

  1. Bu tarz seylerle pek ilgim alakam yok ama dikkatimi cekti ve cok değisik geldi bunlar.

  2. Anime yapımlara ülkemizde çok fazla ilgi var fantastik konuları ile seviliyorlar ama cin malı anime nasıl olur bilmiyoruz yeni başladık fikirlerimi daha sonra yazarım.

  3. Mükemmel bir anime tek kelimeyle. Japon animelerine âşina olan ben ilk bölüm biraz yabancılasam da sonra bağımlısı oldum. 5 kez bitirdim diyebilirim. 2 kez izlediğiniz herşeyi daha net anlıyorsunuz ama eksikleri kaçırdığınız yerleri tamamlıyorsunuz. 2. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah burdan çıkınca haber alırız keza pek konu açılan bir anime değil. Şiddetle öneriyorum.

  4. Mükəmməl bir animedi. Yapon animelərindən fərqli bir görüntüsü var , izlədiklərim arasında ən maraqlı və həyəcanlısıdı. Əvvəl bölümləri çox gülməli olur, sonlara doğru isə duyğuludu. Hətta ağladım desəm yeridi) Bunu izləyəndə film izləmiş kimi hiss edirəm ,həqiqətən möhtəşəmdi. Animesevərlərə tövsiyyə edirəm mütləq..ümidvaram yeni sezon tezliklə gələr..

  5. Elinize sağlık. Geçenlerde kitabını okuyup bitirince, dizisi, çizgiromanı ve animasyonu olduğunu da gördüm bu serinin. Çizgiromanı hâlâ devam etmekte olup animasyonu ve dizisi tamamlanmış görünüyordu. Lakin baya bir sansürlemişler hem animasyonunda hem de dizisinde -çizgiromanını bilmiyorum. Malum Çin’de sansür şu aralar baya bir baş ağrısı oldu. Kitabını okumanızı tavsiye ederim. Olay örgüsü, ilerleyiş filan su gibi gidiyor. Animasyonunda karmaşık olan yerler de kitabında oldukça açık.

  6. Şahsen bir novelini okuduktan sonra animesi izlenmeli herşey daha anlamlı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir