18 yorum: “SAKINCALI DURUM HANGİSİDİR?

 1. Gerçekten güzel bir makale hazırlamışsınız hocam çok akıcı ve başarılı ellerine kollarına sağlık yeni makaleler bekliyoruz.

  1. Tabikide yeni makalelerimiz olacak sizlerde bizlere konu bildirebilirsiniz elimizden geldigince konuyla ilgilide yazmak isteriz?

 2. merhabalar ilk önce blog siteniz iyi hoş bir site amma paylaşımlarınıza baktığım kadarıyla geç-geç yapıyorsunuz günlük 4-5 paylaşım yaparsanız daha iyi olur 🙂

  1. Zaman sıkıntısı çektiğimizden mütevellit sitemize pek vakit ayıramadığımız aşikar bir gerçektir. Sonuç neticesinde hobi olarak bu işe koyulduk ve bir standart belirlemedik. Fırsat buldukça yazılarımız, incelemelerimiz ve yeni konseptimiz olan sohbet tarzı yazılarımız devam edecektir. Ne kadar sıklıkla olur? O muamma. Teşekkür eder, geeklikle dolu günler dilerim. 🙂

 3. yazmak yada yazmamak, susmak yada susmamak, hepsi hassas ve bir o kadar da derin konular. siz bu işin neresindesiniz? hiç kendinize sordunuz mu?

  1. Kendi adıma konuşmam gerekirse şayet hem teorisi hemde pratiğindeyim bugüne kadar başıma ne geldiyse buyüzden geldi belkide fakat hiç bir zaman geride durmadım.Çok sevdiğim bir cümledir aynen paylaşıyorum “Sizler beni öldürmek isteyen bağnazlar ve yobazlardan çok daha kötüsünüz. Çünkü onlar; sizlerin korkaklığı, yüreksizliği, ödlekliği, pısırıklığı, sünepeliği, ikiyüzlülüğü sayesinde var olmaktadırlar. Daha ne zamana dek susarak ödün vereceksiniz?”

 4. Hocam sizin sitenizde yer alan paylaşımları gerçekten keyifle okuyorum.Çok güzel akıcı ve eğlenceli,bilgi dolu paylaşımlarda bulunuyorsunuz.

 5. bazen insanların stess kaldırma düzeylerinin düşüklüğünden kaynaklanan bir pasiflik te sezebilirsiniz. herkesin bir planı olabilir bununla birlikte yüce yaratıcının da bir planı mutlaka vardır. bu yüzden evet haksızlığa karşı elimizden geleni yapmalı, yapamıyorsak söylemeli, söyleyemiyorsak ta içimizden buğzetmeliyiz..

  1. 3 yaşında bir kız çocuğunun tecavüze uğraması durumunda planlı birşey varsa insan bişeyleri kalbinden gerçekden buğzediyor.

 6. Günümüzdeki durumu iyi özetlemişiniz hassas konuya değinmişiniz teşekkürler

 7. İnsanlar bilgisayar ve telefon denilen kutucuklara tıkanıp kaldılar. Bu yüzden toplumdan uzak ve yalnızlar. Hayatı insalarla yaşamalı makineler ile değil

 8. Verdiğiniz bilgiler gerçekten önemli ve paylaşıma değer bir bilgi teşekkürler…

 9. Gerçekten o kadar haklı ve yerinde bir yazı olmuş ki… Özellikle söylemek istediğim, söylemek istediğimiz her şey anlatılmış o videoda. Kişilik olarak hiçbir zaman, hiç kimseye haksız olduğunu söylemekten çekinmedim ve sanırım hayatım boyunca çekinmeyeceğim de.
  Eğer bizler adaletli bir ülkede ya da Dünya’da yaşamak istiyorsak öncelikle bunu kendi içimizde sağlamalıyız. Çünkü sessiz kalmak bu suçların hepsini üstlenmek demektir bir bakıma.
  Ellerine sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir