11 yorum: “Wonder Woman – İşte Budur!

  1. Öncelikle film konusunda ne kadar cahil olduğum senin de bilgin dahilinde ama başımdan şu bildiğin bela kalkar kalkmaz senin hazırladığın film listesini hunharca bitireceğim. Wonder Woman da bu listeler arasında olacak 🙂 Her konuda seçici ve zor beğenen biri olduğun için önerdiğin filmleri hayranlıkla izleyeceğime de eminiim. Detaylı ve açıklayıcı güzel bir inceleme olmuş. Teşekkürler efenim.

  2. Bilmiyorum daha bu zamana kadar izlemedim yeni çıktı ama izleyeceğim saolun

  3. Daha önce izlemedim zaten yeni çıktı ama izleyeceğim saolun öneriniz için

  4. Reis bunu bekliyorduk. O son dövüş sahnesi neydi öyle. Ben birdaha gidecem filme. Sağol reis.

  5. Biraz feminist bir filmdi sanki ama guzeldi. JL filmini bekliyoruz simdi. Orda WW izlemek ayrı guzel olacak.

  6. Amerikan halkının kahraman arayışlarına Marwel firmasının hediyesi olan kahramanlar kulübü üyesi Wonder Woman’ın filmi de görücüye çıktı artık. iyi seyirler. bu arada oldukça iyi bir gişe başarısı var. meraktan mı yoksa oyuncuların cazibesinden mi zaman gösterecek. ilerleyen günlerde wonder woman dövmeli ergen sayısını takip etmek lazım.

  7. Böylesine güzel bir film olan Wonder Woman filmini önerdiğiniz için çok teşekkür ederim.En kısa zamanda izleyeceğim inşallah.

  8. filmin bence 3d olması gayet iyi olmus. 3d filmleri cok severim. fırsat buldukca gitmeye calısıyorum. ozellikle savas sahnelerinin 3 boyutlu olması daha etkileyici olacaktır diye dusunuyorum

  9. Kaliteli bir sürümü internete düşse izleyeceğim şuan pek kaliteli sürümleri yok haşa sinemada izlemek isterdim ancak sinemaya gidecek vaktim yok. Yoksa güzel filmlerin değerini bilirim. Biraz ucundan izledim geçen akşam. Senaryo gayet güzel ilerliyor uçak düşmesinden gerisini izlemedim hd sürümü düşerse izlerim. bilgiler için teşekkürler. Tereddütte idim izlemek için giderdiniz birazda olsa.

  10. Fotoğraflar ve yorumunuz güzel olmuş. Hem merak uyandırıyor hem de spoiler vermiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir