10 yorum: “HOUSE MD // İzle! Net! // Dizi // Neymiş ki bu?

  1. Lordum saygılar. House sevmeyen ölsün. Adam tam bir idolüm. 4 defa baştan bitirdim.

  2. Abi sen nerdesin. İnceleme yok birşey yok. Hasret kaldım sana. Abim sevmiyor bu diziyi ama sen izle diyorsan izlenir.

  3. İlk sezonunu izlemiştim, gerçekten ilgi çekici vakalar var. ama hasta ve hastalık görmek beni kötü ediyor. o yüzden devam edemedim. kaliteli dizi

  4. Ben bu adama bayılıyorum. Çom zekice konuşuyıor. Çok güzel cümeleleri var.

  5. Üstad sen izle dersinde izlemeymiyiz. Kolay kolay bir şey övmezsin sen. Översende o kesinlikle kaliteli yapımdır. Eline emeğine sağlık. Çok güzel inceleme olmuş.

  6. İzle! Net! BCT ilk defa bir yapımda bu kadar kesin. Gözlerime inanamadım. O izlerim. Eski bir yapım ama izleyecem.

  7. Eski dizilere karşı biraz önyargım var ama bu o kadarda eski sayılmaz. Biraz araştırdım bölüm sayısı fazla. Çok boş vaktimde bakabilirim. Eline sağlık.

  8. Twitch yayınlarını açınca nolursun bu diziyi seninle uzun uzun konuşmak istiyorum. Çok seviyorum gerçekten. Şaun 6. sezonundayım. Az kaldı. Çok güzel irdelemişsin yine.

  9. Twitch yayınlarını açınca nolursun bu diziyi seninle tartışalım. Çom seviyorum. Şuan 6. sezonunayım. Az kaldı. Yİne çok güzel irdelemişsin. Eline sağlık.

  10. Çöp lacasa falan izleyeceğinize bunu izleyin. Yada çöp süperkahramanları. Zeka işi bu dizi. Hepinizin beyni kaldırmaz. Beğenmeyenin zekası problemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir