Sense8 // Final Fragman İncelemesi // Bitmemeli, bitmesin, bitme…

9

Gözlerimiz yaşlı, kalbimiz buruk, yaşantımız sorgulanır vaziyette sizleri selamlıyorum Konu Deposu takipçileri… Önce Netflix’e meramım var, sonra fragmana geçecem.

Eyy Netflix! Seni severiz, sayarız, yeri gelir gömçürürüz. Bugün seni sevdiğimizden, sana gömçüreceğimiz gündür. Bu kadar güzel olan yapımı erkenden bitirip, final bölümünü çekerken hiç mi için sızlamadı? Hiç mi vicdanına yenik düşmedin. Geceleri nasıl rahat uyuyabildiniz? Bu iş burada bitmez Netflix Efendi! Bu iş geeklik aleminde çözülecek. Geeklik senin hak ettiğin neyse onu verecek. Anlıyor musun? Sen kimsin ya? #NetflixBoşYapma aşağı yorumlara spamleyelim.

Tamam sakinim. Hadi incelememize başlayalım.

İlk önce malzemeyi seriyorum önünüze…

Yaratıcıları Lana ve Lilly Wachowski olan Sense8 isimli dizi, psişik mevzularının bilimsel boyutta geçtiği hikayesiyle bizi etkilemeyi başarmıştı. Şimdi ise 2 saatlik olacak olan ve 8 Haziran’da çıkacak final bölümünün yayınlanmadan önceki ilk fragmanı çıktı. Fragmanda bizi gaza getiren en önemli taraf ekibi tekrar aktif şekilde bir arada görmemiz olacaktır. Herkesin başlarına gelen olaylardan dolayı tekrar kendilerini sorgulamaya koyulduklarını görmekteyiz.

Fragman senaryo hakkında çok fazla bilgi vermemekle beraber, heyecanını bölüme tutmayı tercih etmişe benziyor. Peşlerinden bir türlü ayrılmayan manyak devlet görevlileri BPO, yine bizimkileri rahat bırakmayacak gibi gözüküyor.

Final bölümü olacağından mütevellit, oldukça fazla duygusallık barındıran bir fragman hazırladıkları aşikar. Bizde “gitmeee” dercesine izlemedik desek yalan olur.

Bölüm çıktığı zaman incelemesini de yazarız. Bu diziyi hala izlemediyseniz, bu yazıyı okumayı bırakın ve izleyin. Dizinin ana konusu hakkında fikir edinmek isterseniz, buradan incelemesini okuyabilirsiniz.

Görüşmek üzere…

#NetflixBoşYapma

9 yorum “Sense8 // Final Fragman İncelemesi // Bitmemeli, bitmesin, bitme…

 1. Şimdi bittin zaman hesap vakti #NetflixBoşYapma yeriz seni. Demek Sense8 biter haa.
  Not: İzlemedim hiç 😀

 2. İyidir, hoştur ama böyle anlamsız işler de yapar bazen. Eyy Netflix, kendine gel!
  #NetflixBoşYapma
  Diziyi de izliycem en kısa zamanda, yazılarınıza bayılıyorum, aynen devam.

 3. Senin önerimle başlamıştım bu diziye. Gerçekten üzgünüm final yapacağı için. Canımız ciğerimiz gidiyor, hiç mi vicdanın sızlamıyor Netflix? Bizi sevdiceğimizden ayrı koma… #NetflixBoşYapma

 4. Seni ışın kılıcımla şişlerim. BCT üstadı kızdırırsın haaa. Konu Deposu’nu karşına aldın. #NetflixBoşYapma

 5. İzlemedim ama Netflix bazen saçma kararlar alabiliyor.
  #NetflixBoşYapma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir