THE PROTECTOR’dan Beklentilerimiz ve Düşüncelerimiz

5

14 Aralık 2018 tarihinde yayınlanacak olan Netflix ‘ in ilk Türk serisi olan The Protector’u eminim siz de merakla bekliyorsunuzdur. Tılsımlı yadigar tarafından kendisine güçler verilen Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği Hakan karakterinin heyecan dolu dolu serüvenine tanıklık edeceğiz.

The Protector aslında bir kitap uyarlaması bir seri. İlk olarak 2016 yılında yayınlanan ”Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi” adlı kitap N.İpek Gökdel kalemiyle yazılmıştır.Baskısı çok zor bulunan eser, The Protector’un uyarlandığı kitap haberinin duyulması üzerine DEX yayınları tarafından satın alınıp yeniden basıldı.Kitabı günümüzde ortalama 25 TL fiyatla edinebilirsiniz.

 

Fragmanı yaklaşık 3 gün önce çıkan serinin fragmanının bizde bıraktığı izlenim gayet iyiydi sadece yerli dizilerde görmeye alışık olduğumuz suratları böyle kaliteli olması beklenen bir yapımın içinde görmemiz göz aşinalığımızı bozdu diyebiliriz ama yanlış anlaşılmasın kötüleme yapmıyoruz seriye sonuna kadar güveniyoruz.

Fragmanı konuşalım biraz. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla sanki Netflix’in yakın geçmişte yapmış olduğu ama pek sevilmeyen dizisi Iron Fist havası hakimdi.Neden böyle düşündüğümüzü de açıklayalım çünkü Hakan’ın mistik bir gücü var ve galiba son Muhafız kendisi ve gücünü öğrenmeye çalışıyor. Kötü adam tiplemesi biraz klasik duruyordu ama amacını merak ediyoruz ve Muhafız’ın İstanbul’u neden koruduğunu ve bunun nasıl işlendiğini de merak ediyoruz.Kısacası biz de sizin gibi merakla doluyuz. Umarız başarılı bir iş olur ve devamı gelir. Kendinize iyi bakın Konu Deposu takipçileri.

5 yorum “THE PROTECTOR’dan Beklentilerimiz ve Düşüncelerimiz

  1. Fragmanını izledim farklı bir konusu olan dizi. Çok şükür klişe dizilerden farklı bir boyuta geçilmesi hoşuma gitti. Sonunda yabancı dizilerdeki ambiansı yansıtmışlar umarım başarılı olur.

  2. cok guzel bir konu olmus ellerinize saglik detayli bir anlatim cok tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir