TITANS Nasıl Olmuş? // İlk Bölüm İnceleme

6

Titans dizisinin ilk bölümü geldi ben de yazı yazmak için hemen ekran başına oturdum. Şimdi dizinin ilk bölümünü karakterler üzerinden ele alacağım.

DİCK GRAYSON

Benim bildiğim Dick genellikle Batman’in tam tersidir aynı olayda farklı düşüncelere sahip olurlar,Batman çok ciddidir Dick’se çapkın, şakacı ve eğlenceli bir insandır. Bu dizi de şimdilik Dick aşırı derece ciddi bir dedektif burada yazının sonunda değineceğim dizinin en büyük sorunu devreye giriyor.

RAVEN

İlk bölüm Raven üzerinden dönüyor -neredeyse- herkes onun peşinde origin hikayesinden fazla uzak durmuyor ayrıca Flaying Graysons ölürken onları izlemiş ve rüyalarında onları görüyor. Daha sonra fragmanda gördüğümüz gibi Dick ile denk geliyor.

 

STARFİRE

Belki de ilerde diziyi izlememe sebebim olacak bu karakter. Zaten diziyi sadece bu yazı için izledim. Starfire hafızasını kaybetmiş gibi gözüküyor hafızasını kaybetmeden önce bir mafya babası gibi duruyor.  O da Raven’ın peşinde ama ne yapacağını henüz bilmiyoruz. Çoğu fan gibi ben de karakteri hiç beğenmedim.

 

BEAST BOY

Beast Boy’u bölümün sonunda çok kötü bir cgi ile görüyoruz.  İlerde ne olacağı hakkında şuan bir fikrim yok.

 

Son olarak Hawk ve Dove’ u ilk bölümde görmüyoruz. Hani hep DC’ yi eleştriyoruz ya çok karanlık yapmaya çalışıyorlar diye diziyi aşırı derece karanlık yapmaya çalışmışlar. Her geçen dakika dizi sizi bayıyor bitse de gitsek modunda izliyorusunuz. Şuan dizi Netflix üzerinden yayınlanıyor ama DC Universe platformu devreye girince diziyi oradan izleyeceğiz. İlerki bölümlerde Starfire düzelir ve karanlık yapma çabasından çıkılırsa güzel bir dizi olabilir. İlk bölüm olduğu için uzun bir yazı olmadı zaten diziyi de biraz isteksiz izledim ama yakın zamanlarda ilk yazısını yayınlayacağım bir yazı serisi düşünüyorum umarım olur.

6 yorum “TITANS Nasıl Olmuş? // İlk Bölüm İnceleme

  1. Ben bu konu deposunu çok beğendim.Neden diyecek olursak çünkü içinde çok bilgi barındırıyor.Ve insanlara çok büyük faydaları oluyor.Bu yüzden siteyi tüm arkadaşlarıma öneriyorum..

  2. Yabancı dizileri izlemeyi türk dizilerinden daha çok severim çünkü farklı kategorilerde birçok dizi barındırıyor. Türk dizileri artık klişeleşti hep aşk sevgi veya zengin fakir üzerine. Yabancı diziler öyle değil. Bu diziyi de sizin sayenizde duydum bir göz atacağım umarım hoşuma gider.

  3. Bu yazıdan sonra izlemeye karar verdim merakım en üst seviyede şu an

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir